Піджаки з латками на ліктях – налокотниками

Жіночий піджак – універсальний і незамінний елемент одягу. Кожен сезон модельєри пропонують різноманітні моделі, колірні рішення і елементи декору для жіночих піджаків. У сучасному світі в низці повсякденних справ представниці прекрасної половини людства все частіше стали віддавати перевагу оригінальним моделям з латками в області ліктів.

Моделі

Почнемо з того, що налокітники (заплатки на ліктях) у сучасному світі відіграють не практичну роль, а використовуються виключно як елемент декору. А хто ж не любить себе прикрашати?! Тим більше такий незвичайний елемент декору надає оригінальність і особливий стиль будь-якого образу.

Налокітники на піджаках можуть мати різну форму, фактуру, колірне рішення і часом зовсім несподіване поєднання, як наприклад, використання шкіри або замші на піджаку із звичайної костюмної тканини.

Форма латочок – це окрема розмова: від найпоширенішою овальної і прямокутної форми, до сердечок і зірочок! Фантазуйте – це як раз те саме поле для втілення ваших ідей!

Фасон піджака, як правило, від наявності латок на ліктях не залежить – головне підібрати піджак, який буде ідеальний саме для вашої фігури. Не забувайте, що річ обов'язково повинна бути вам за розміром – тоді вона буде підкреслювати ваші достоїнства і приховувати недоліки

Найпоширеніший і виграшний фасон піджака з налокотниками - це класичний однобортний піджак. Причому колірна гама може бути найрізноманітнішою: однотонна, у велику або дрібну клітинку, з легким малюнком або смужкою, у тон піджака або контрастною.

Двубортными піджаки з налокотниками можна зустріти вкрай рідко – перевантаженість деталями не самий виграшний варіант для жіночого образу. У моді – витонченість і лаконічність.

.

Моделі піджаків з налокотниками можуть бути подовженими чи укороченими – головне враховувати тип вашої фігури.

При виборі даної моделі піджака важливо звернути увагу на одну важливу особливість – рукав піджака з латками повинен бути стандартної довжини. Укорочені або видовжені рукава подібної моделі будуть виглядати неохайно. Перевірити правильність підібраного розміру піджака легко - при згині руки центр заплатки повинен перебувати в критичній точці ліктя.

За великим рахунком, незважаючи на незвичайність такого елемент декору, піджаки з налокотниками досить універсальна модель з широким спектром застосування. Головне грамотно поєднувати з іншими елементами одяг.

Так з чим же носити піджак з латками на рукавах?

Піджак з латками в області рукавів, безумовно, супутник жінок і дівчат, які віддають перевагу стиль casual. Причому в даному випадку обмежень по колірному рішенню немає. Особливо вдало подібний фасон піджака поєднується з джинсами і спортивним взуттям. Моделі піджака можуть бути і класичного і більше вільного силуету – все доречно.

Стильним молодіжним поєднанням є легкий піджак з латками і шорти – навесні або прохолодним літнім вечором – дуже оригінально і зручно.

Помилково вважати, що подібна модель піджаків йде в розріз з поданням про діловому офісному стилі в одязі. Це не так – стильний піджак з латками в поєднанні з класичними спідницею або брюками – актуальний образ ділової жінки.

Єдиним можливим обмеженням, мабуть, буде колірне рішення. Для створення строгого ділового стилю найкраще підібрати піджак чорного, сірого або синього кольорів.

Поєднайте піджак з легким повітряним сукнею – і прекрасний романтичний образ готовий.

Надзвичайно свіжо і гарно буде виглядати однотонне плаття з картатим піджаком. Особливо гармонійний образ - колір сукні, підібраний в тон з одним з відтінків клітини піджака і кольором налокітники.

І до речі, з допомогою незвичайного елемента – налокітники – можна оновити вже обридлий або нудний піджак. Грамотно підібравши колір і форму, ви вдихнете нове життя у вже наявну у вас річ.

Ефектні образи

  1. Піджак у смужку з однотонними налокотниками в поєднанні з брюками яскравого кольору – ідеальний варіант для зустрічі з друзями!
  2. Незвичайний освіжаючий образ – однотонне плаття кольору беж з контрастним картатим піджаком!
  3. Приклад ділового стилю – сукня-футляр з сірим піджаком в ледве помітну клітку з темними латками в області ліктів – прекрасне рішення для робочих буднів.

Стильно і молодіжно:

  • класичний піджак у дрібну клітинку і овальної латкою з м'якої замші з джинсами;
  • класичний піджак з шкіряними латками і модні шорти;
  • світлий піджак з оригінальними латками-зірочками і легкі світлі брюки – приголомшливий образ на кожен день.