Особливості безбарвного манікюру

Натуральність в цибулі є популярним трендом вже не перший сезон. При створенні такого способу манікюр повинен бути максимально природним. У цьому вам допоможе прозорий лак, який активно використовується дизайнерами і входить в список модних тенденцій.

Особливості

Обробка нігтів безбарвним лаком можлива як при створенні повноцінного самостійного манікюру, так і при прикрасі нігтів всілякими малюнками. Даний компонент може стати відмінною основою або фінішним покриттям.

Його найважливішою особливістю є підвищена зносостійкість. Так як прозорий лак передбачає і одношарове нанесення, у його складі трохи більше закріплювача.

Великою популярністю користуються витаминизирующие і відновлюють безбарвні покриття.

З їх допомогою можна не тільки додати рукам доглянутого вигляду, але і усунути розшарування й ламкість нігтьових пластин. Універсальність такої обробки приваблює дівчат. Крім того, декор, виконаний безбарвним лаком, підійде абсолютно будь луку. При необхідності на нього можна швидко нанести будь-який малюнок, скорегувавши образ.

Безбарвний лак відмінно лягає на поверхню. Тому манікюр, виконаний ним, можна швидко підправити. Нігті відростають так само чудово маскуються при безбарвному фарбуванні – зміни практично не видно.

Але прозорість має і свої мінуси.

Для природного манікюру необхідна ідеальна обробка нігтів. І вже тим більше не можна допускати виникнення будь-яких забруднень.

Дефекти нігтьової пластини, навіть невеликі виїмки або білі цятки, будуть відразу видно.

Дизайнерські рішення

Крім простого безбарвного покриття, існує ще ряд напівпрозорих. Такі лаки трохи підсвічені пастельними рожевими і блакитними тонами. Найчастіше вони застосовуються для створення френча.

Крім того, прозорий лак поєднується з місячним стилем і манікюром-вуаллю. У першому випадку є кілька варіантів нанесення лаків: можна зробити кольоровим або білим саме підставу нігтя, а можна на нього нанести прозорий лак, а колером покрити основну поверхню. При виконанні манікюру вуалі необов'язково наносити малюнок на всі пальці. Більш витонченим і жіночним варіантом стане прикраса завитками одного або двох нігтів. На решту можна нанести просте прозоре покриття або французький манікюр.

Ніжно і святково будуть виглядати блискітки на кінчиках або на підставі безбарвного покриття, що актуально для вечірнього виходу. За допомогою страз можна викласти будь-яку композицію:

  • смужки;
  • квіти;
  • асиметричні лінії.

Відмінним варіантом вечірнього манікюру може стати і частково фольговані покриття, доповнене малюнком на прозорій основі. Ще одним стилем, в який вписується безбарвний лак, є мінімалізм. На природній основі вигідно виділяються геометричні фігури і довільні лінії, виконані контрастними темними відтінками.

Поєднання образів

Необхідно зазначити, що розходження стилів вимагає індивідуального підходу до створення гармонійного і сучасного способу. Саме тому варіанти прозорого манікюру для ділового стилю, прогулянки в парку і вечірнього виходу разюче відрізняються.

Найбільш придатними для офісу вважаються геометричні різновиди прозорого манікюру. Однак невеликий малюнок непомітним кольором у вигляді пушинок кульбаби або листочка на природній основі, також буде доречним.

При створенні романтичного образу відмінно підходить ліпнина з застосуванням прозорого гель-лаку в якості основи. В даному випадку прозорий лак стане відмінним фінішним покриттям, яке дозволить зберегти манікюр на тривалий час.

Декор, призначений для доповнення вечірнього цибулі, можна розбавити не тільки яскравим кольоровим лаком, але з блискітками і стразами. Самим популярним варіантом є фарбування трьох нігтів кольором, а двох інших – прозорим покриттям з малюнком.

Найбільш витонченим варіантом стане прикраса у вигляді смужки страз або незвичайного зображення, яке підкреслить індивідуальність. Малювання можна виконати як кольоровими лаками, так і металіками сріблястого або золотистого відтінків. Незвично сприймається і кольорова рамка з природною основою. Такий манікюр виглядає витончено і трендово. З його допомогою можна візуально збільшити невелику довжину нігтя.

Нанесення

Для створення прозорого манікюру необхідно виконати ретельну обробку нігтів. В даному випадку вітається застосування шліфувальної пилочки, яка допоможе вирівняти робочу поверхню. Звичайною пилою нігтя надається будь-яка форма за бажанням. Безбарвний тон підходить і квадратним і овальним нігтям, а також пікам. Обов'язково видаляється кутикула.

При найпростішому декоруванні тільки прозорим лаком покриття можна зробити із двох шарів. Так воно буде лягати рівніше і довше збережеться.

При створенні манікюру з малюнком першим шаром накладається прозора основа. Їй необхідно дати повністю висохнути. Потім малюють декор у вигляді довільного зображення, який також повинен добре підсохнути. Останнім наноситься фінішне безбарвне покриття-закріплювач. Його просушують довше за інших.

Перевірити готовність манікюру можна по запаху – у висохлого покриття його не буде.

Прозорий лак є незамінною деталлю в сумочці будь-якої дівчини. Він допоможе не тільки швидко привести нігті в порядок, але і створити стильний образ.

Варіант дизайну безбарвного манікюру у відео нижче.