Як зробити і оформити камуфляжний манікюр?

Мілітарний стиль є затребуваним напрямком у світі моди. Військові мотиви дизайнери використовують не тільки при створенні колекцій одягу, взуття, аксесуарів і макіяжу, але і в декоративному оформленні нігтів. Даний напрямок є затребуваним і популярним серед дівчат різного віку. Сучасні дизайнери поєднують камуфляжний манікюр не тільки з грубою і безформною одягом, але і з елегантними костюмами для святкових заходів та повсякденного життя. Широка колірна гамма дозволяє створити унікальні роботи, які зможуть здивувати навіть самих вимогливих і креативних модниць, а досвідчені майстри і художники-декоратори створять неповторні візерунки з урахуванням усіх побажань клієнтів.

Призначення

Манікюр, виконаний у військовому стилі, є новим напрямком, який впевнено займає лідируючі позиції в світі високої моди. Дівчина з незвичайним малюнком на нігтях не тільки завжди буде виглядати привабливо і доглянуто, але і стане загадкою для оточуючих чоловіків. Сміливий і відвертий дизайн нігтів підкреслить сміливість, невимушеність і сексуальність його господині і ні в якому разі не буде виглядати грубо й агресивно.

Даний дизайн нігтів дизайнери розробляли для жінок, які служать у лавах збройних сил і є захисниками батьківщини. Через невеликий проміжок часу незвичайна нігтьова графіка сподобалася всім представницям слабкої статі.

Створюючи дану композицію на руках, треба не тільки сліпо слідувати своїм бажанням, але і враховувати доречність її нанесення. Дівчатам, які працюють в комерційних компаніях і великих фірмах, рекомендується використовувати класичну колірну гаму і стиль нігтів. Викладачам і студентам також треба відмовитися від застосування сміливих дизайнерських рішень.

Молоді дівчата в період літнього відпочинку – основні клієнти креативних салонів краси. Фахівці з манікюру не рекомендують наносити даний малюнок жінкам старше 45 років, як і робити яскравий макіяж і татуювання.

Фахівці відзначають підвищений попит на дану тематику перед військовими святами, днем захисника вітчизни і Хеллоуїном.

Жінки хочуть здивувати своїх чоловіків не тільки набутими подарунками, але і незвичайним чином. Незвичайна ідея слабкої статі обов'язково не тільки сподобається коханим чоловікам і внесе різноманітність у відносини люблячих людей, але і порадує колег і просто знайомих.

Головною умовою для нанесення камуфляжного принта є його гармонійне поєднання з обраним чином і навколишнім середовищем, а професійні фахівці обов'язково допоможуть вибрати правильну колірну гаму бажаного прикраси.

Дизайнерські ідеї

Затребуваність і популярність цього стилю серед молодого покоління змушують дизайнерів постійно знаходити нові рішення і дивувати своїх клієнтів.

Базовою основою даного способу є традиційний камуфляж, мотиви якого не відрізняються хитромудрістю малюнка і складністю виконання.

Однією з останніх популярних ідей стало нанесення плямистої гами тільки на кілька пальців, а покриття решти однотонним лаком, які можна прикрасити незвичайними воєнними малюнками, написами або знаками військової відзнаки.

Досвідчені майстри використовують у своїй роботі не тільки класичні мілітаристські відтінки, але і величезна кількість інших колірних рішень.

Популярні колірні поєднання:

 • зелений, жовтий і коричневий;
 • синій, білий і сірий;
 • зелений, чорний і сірий;
 • блакитний, білий і синій;
 • білий, рожевий і чорний;
 • бузковий, фіолетовий і сірий.

Головним умова при виборі кольорів є їх гармонійне поєднання між собою.

Тільки військові тони зможуть максимально наблизити дизайн нігтів до відтворення справжньої армійської теми.

Необхідні інструменти

Декоративне оформлення нігтів є творчим процесів, якість виконання якого залежить від наявності відповідних матеріалів та інструментів. Для прикраси нігтьових пластин майстри використовують ряд важливих і необхідних матеріалів та інструментів.

 • Дотс – спеціальний інструмент, що дозволяє наносити дрібні вкраплення і хвилясті лінії. Даний інструмент необхідний при створенні манікюру з колами різного розміру. Розмір кульок на інструменті майстер вибирає залежно від виду виконуваних робіт. Даний інструмент можна придбати в спеціалізованих магазинах або виготовити власноруч із шпильки для волосся. Досвідчені майстри іноді використовують прості дерев'яні зубочистки замість дотса.
 • Стрипер – довга і тонка кисть із синтетичного матеріалу, з допомогою якої можна малювати лінії і робити промальовування. Альтернативою даного виробу можуть служити тонкі кисті від лаків.
 • Скотч – звичайна липка стрічка, що дозволяє створювати рівні лінії і різні фігури. Даний матеріал є незамінним засобом для створення французького манікюру.
 • Кисті для виконання робіт з нейл-арту» – незамінний інструмент для професійних майстрів. Стандартний комплект складається з п'яти різних кистей.
 • Прилад для сушіння покриття з лаку – невід'ємне пристосування всіх салонів краси і арт-студій.

Основним витратним матеріалом для виконання дизайнерської розпису нігтів є лак. Досвідчені фахівці рекомендують купувати даний товар у відомих виробників. Тільки якісний лак дозволить створити яскраву і ефектну розпис, яка буде радувати тривалий період часу.

Стрипер
Скотч і гель-лак
Кисті для виконання нейл-арту
Лампа для сушіння покриття гель-лаку

Основні етапи виконання робіт

Для створення якісного манікюру необхідно обов'язково звертатися тільки у відомі салони краси, де працюють досвідчені фахівці.

Перед нанесенням бажаного малюнка майстер повинен обов'язково звернути увагу клієнта на те, що даний манікюр ефектно виглядає тільки на нігтях квадратної або круглої форми. У разі якщо своя нігтьова пластина не дозволяє досягти бажаного результату, фахівець порекомендує штучно збільшити довжину нігтя.

Головним помічником у штучному нарощуванні нігтьової пластини є камуфлює гель, який є основою для створення даного манікюру. Колірна гамма створюваної бази повинна бути такого ж тону, як і натуральний колір нігтів. Найбільш затребуваним є ніжно-рожевий колір світло-бежевий. Такі ж кольори лаків треба нанести на натуральні нігтьові пластини.

Процес нанесення класичного камуфляжного малюнка дуже простий і нехитрий і полягає в послідовному нанесенні безформних плям і розлучень. Для відтворення натуральних плям камуфляжу необхідно використовувати спеціальні тонкі кисті, якими повинні бути намальовані контури майбутнього малюнка. Отримані фігури треба зафарбувати більш світлими тонами. Більш великою кистю слід намалювати плями, краї яких будуть лежати на першому візерунку.

Для того щоб отримати більш виразний візерунок, треба обвести чорним лаком краю отриманих плям.

Після виконання базових видів робіт треба обов'язково висушити манікюр. Професійні майстри використовують для даної процедури спеціальні лампи, які швидко і якісно сушать нанесений лак.

Щоб продовжити період експлуатації дизайнерського малюнка, треба обов'язково покрити нігті закріплює засобом.

Якщо клієнтка збирається на урочисте захід, тоді необхідно прикрасити нігті спеціальними стразами і блискучим лаком, який додасть урочистість і створить відчуття свята.

У процесі роботи фахівець повинен регулярно витирати робочий інструмент для запобігання змішування кольорів.

Висновок

Світ сучасної моди величезний і різноманітний, в якому постійно з'являються нові напрями і стилі. Дизайнери і професійні декоратори постійно представляють своїм шанувальникам незвичайні і оригінальні ідеї, які вносять в сірі будні повсякденного життя яскраві фарби. Ця тенденція властива і декоративного розпису нігтів.

Величезна кількість стилів, тенденцій і оригінальних ідей дають можливість модницям створювати унікальний манікюр, який буде відповідати обраному образу. Одним з незвичайних напрямків є військовий стиль, який впевнено займає лідируючі позиції в рейтингу затребуваних манікюр. Створюючи свій неповторний образ, треба не тільки думати про обраного візерунку, але і грамотно підходити до вибору фахівця, який допоможе втілити в життя всі побажання.

Якісний витратний матеріал – запорука не лише гарного манікюру, але й збереження краси і здоров'я нігтів. Тільки комплексний підхід до виконання даного завдання дозволить створити унікальні дизайнерські візерунки.

Камуфляжний дизайн показано у відео нижче.