Манікюр з прапором Росії – ідеї дизайну для справжніх патріотів

Нігтьовий дизайн не знає кордонів. Кожен сезон в цьому напрямку виникає новий тренд, який прагнуть відобразити на своїх пальчиках найзатятіші модниці. Цей рік приніс нове віяння у зв'язку з проведеним в Росії чемпіонатом світу з футболу: стало модним зображати російський прапор на нігтях.

Коли доречний?

Манікюр з зображенням триколора зовсім не зобов'язує одягати спортивний костюм і йти на футбольний матч. Нанести зображення прапора Росії можна в честь таких свят, як День народної єдності або День Росії. Таке рішення стане ненав'язливим доповненням святкового настрою, підкреслить любов до своєї країні під час гулянь.

Розпис в кольорах прапора підійде і для відвідування виборів, що підкреслить важливість моменту і усвідомлене участь у суспільному житті своєї держави.

При участі в міжнародних програмах і поданні Росії в інших країнах манікюр з триколором зайвий раз нагадає оточуючим, з якої країни прибула дівчина.

Варіанти

Для коротких нігтів. На нігті невеликої довжини варто наносити не перевантажений зайвими деталями манікюр. Мінімалізм допоможе зробити нігтьові пластини доглянутими. Якщо хочеться додати малюнок, то його краще розташувати на одному пальці.

Нанести символіку прапора можна на всю поверхню нігтя, розташувавши смуги червоного, синього і білого кольору уздовж, поперек або по діагоналі нігтьової пластини. При необхідної вправності рекомендується наносити смуги пензликом. Для найкращого результату слід використовувати смужки для французького манікюру або звичайний скотч.

Перехід між квітами може бути виконаний в стилі омбре. Плавні, що переходять в інші відтінки кольору в такому випадку наносяться за допомогою губки. Для цього всі три лаку слід нанести на поверхню губки і віддрукувати прапор на нігті.

Для короткого манікюру як не можна краще підійде френч. У цьому випадку буде використовуватися не тільки білий, але і червоний, а також блакитний лак. Оригінально буде виглядати злегка скошений на одну сторону френч.

Якщо необхідно зробити манікюр швидко, то можна поступити простіше: варто нафарбувати нігті кольорами. Цей варіант можна назвати найменш нав'язливим і тільки здалеку нагадує російську символіку.

Трохи абстрактні мазки в колірній гамі триколора натякнуть на творчу натуру модниці, будуть виглядати стильно і ненав'язливо.

Відмінним доповненням до прапора стане зображення герба країни на одному з пальців. Зазвичай для малюнків вибирають безіменний палець. Зображення двоголового орла можна намалювати самостійно, звернутися за допомогою до майстра або використовувати спеціальні наклейки для манікюру.

На довгих нігтьових пластинах. Полем для фантазії майстра манікюрного є довгі нігті дівчат. За рахунок більшої площі на них можуть уміститися складні малюнки та незвичайні рішення.

Зображення прапора може займати весь простір і служити фоном для нанесення інших малюнків чи написів.

Можна імітувати майорить на вітрі полотно шляхом нанесення хвилястих ліній. В такому дизайні слід попередньо покрити ніготь одним кольором – більш нейтральним або, навпаки, кричущо-яскравих.

Ефектно і привабливо буде виглядати зображення символу Росії, обведеного чорним контуром.

Як зробити патріотичний манікюр?

Для того щоб зобразити російський прапор на нігтях в домашніх умовах, необхідно підготувати наступні інструменти:

  • набір для обробки нігтів і надання їм необхідної форми;
  • апельсинову паличку для очищення нігтів і обробки кутикули;
  • покриття для базового і топового шару, замість яких також використовується звичайний прозорий лак;
  • лаки або гель-лаки для нігтів необхідних кольорів прапора, також можуть знадобитися додатково інші кольори в залежності від дизайну;
  • пензлик для нанесення малюнків.

Найпростіший манікюр в патріотичному стилі виконується наступним чином:

  • перед нанесенням лаку слід провести гігієнічну обробку нігтів, надати їм необхідну форму;
  • потім потрібно нанести базу або безбарвний лак і дочекатися повного висихання;
  • після цього великий палець і мізинець забарвлюються у вибраний колір, відмінний від кольорів прапора;
  • потім необхідно нанести на пластину вказівного пальця червоний лак, на середній – блакитний, а на безіменний – білий;
  • остаточним етапом є нанесення закріплюючого шару.

Для виконання французького манікюру необхідно додатково підготувати трафарет або смужки для френча. Починати підготовку необхідно так само, як і в попередньому варіанті: обробити нігті і нанести базу. Потім слід приклеїти смужку для френча на нижню межу малюнка і нанести червоний лак. Після висихання потрібно приклеїти смужку вище і нанести синій лак, повторити дії в третій раз і нанести білий гель. Для закріплення малюнка зверху наноситься топ.

Про те, як зробити красивий манікюр з прапором Росії, дивіться далі.