Манікюр з діамантом

Серед усього різноманіття видів дизайну нігтів, мабуть, найулюбленішим у більшості представниць прекрасної статі є діамантовий манікюр. І молоді, і зрілі жінки хочуть блищати, а блиск дорогоцінного каміння – найбажаніший. З розвитком технологій нейл-арту, з'явилася реальна можливість створення цього дизайну в домашніх умовах.

Опис

Декор нігтів з діамантовим блиском відмінно поєднується з будь-яким цибулею. Різниця тільки в кількості блискіток. Діловий образ передбачає стриманість, тому цього декору не повинно бути багато. Досить прикраси на одному або двох нігтях, переважно у світлих тонах. Якщо ж цибулю створюється для вечірнього заходу: клубу або вечері в ресторані, то можна підсилити ефект, додавши соковитих і помітних кольорів.

Кілька сезонів тому діамантовий манікюр створювали переважно з допомогою стразів. Тепер же фахівці пропонують відразу кілька способів відтворення заповітного сяйва на нігтях.

 • використання дзеркального лаку і втирок;
 • застосування фольги;
 • обробка крихтою пікс;
 • створення блиску голографічними наклейками.

Будь-який з цих варіантів передбачає обробку нігтів гель-лаком. Технологія виконання декору однакова, незалежно від матеріалу.

Як зробити

Даний манікюр добре виглядає на нігтях будь-якої довжини і форми.

Більш важливим фактором є якість попередньої обробки нігтьової пластини.

Кутикула має бути повністю вилучена або акуратно посунута до основи нігтя (якщо гель-лак накладається під неї). Кінчик нігтя подпиливается без задирок. Сама поверхня шліфується спеціальної пилкою або бафом.

Декорування нігтів в діамантовому стилі може бути виконано на натуральних і нарощених нігтях. Для манікюру необхідно підготувати:

 • гелевий лак-основу;
 • лак-колер;
 • фольгу;
 • ножиці;
 • тонкий пінцет;
 • лак-фініш без липкого шару;
 • знежирювальну рідина;
 • ультрафіолетову лампу;
 • зволожуючий крем або масло.

Після шліфування робочої поверхні залишки пилу видаляють знежирювачем, змочивши їм ватний диск. Після рясно змащують шкіру навколо нігтя кремом, щоб зручніше було видаляти залишки гель-лаку. Потім офарблюють ніготь основою. При оформленні декором всього простору колір основи не важливий. Цей шар ретельно (до 2 хвилин) просушують під лампою.

Потім в процес включається фольга. Її складають кілька разів навпіл. Кількість складок залежить від бажаного числа граней дорогоцінного каменю. Отриманим шаблоном надають форму нігтя і кріплять на гель-лак.

Якщо край фольги не прилипає, його можна притиснути пінцетом і, трохи притримуючи, висушити ультрафіолетом.

З іншого шматочки, складеного так само, вирізують маленький ромбик для центру композиції і теж кріплять на прозорий гель.

Потім дана конструкція покривається фінішем без липкого шару, на який можна одразу наклеїти стрази, якщо дизайн це передбачає. І останнім етапом проводиться сушка протягом 3-4 хвилин.

Але у такого оформлення існують варіації. Коли, наприклад, хочеться зробити грані діаманта більш чіткими, можна чорним кольором промальовувати їх за фінішного покриття і висушити декор ще раз. Як правило, фахівці вважають один шар підсумкового гель-лаку достатнім і не повторюють закріплення.

Крім того, замість складеної фольги часто використовують шматочки кольорової плівки чи фольги з перламутром, які укладають в довільному порядку, як і при створенні ефекту битого скла.

Але в такому варіанті важливо визначити грані діаманта.

При створенні дизайну на весь ніготь камінь овальної форми буде виглядати креативно і елегантно.

Безумовним лідером у створенні дорогоцінного декору є техніка з використанням крихти пікс. Вона буває різних кольорів і може виступати як в ролі самостійного покриття, закріпленого на гель-лак, так і частиною більш складного декору, злегка підігруючи нігтям у вигляді великого дорогоцінного каменю.

Ідеї дизайну

Саме вражаюче оформлення в діамантовому стилі виходить при поєднанні омбр в темних тонах з фольгою. У цьому випадку градієнт наносять наступним шаром після фольги. Так оформляють один або два нігтя, а на решту наносять простий омбр в тих же кольорах. Глибокі фіолетово–рожеві колірні рішення чудово підходять для вечірнього цибулі і виглядають дорого.

Ще одним трендовим поєднанням можна назвати діамантове фарбування декількох нігтів в сусідстві з чорним кольором інших. Це практично класичне поєднання, яке буде доречним в будь-якій ситуації.

Часто у створенні незвичайних видів декору з діамантом бере участь і крихта пікс. Цим матеріалом можна, наприклад, покрити сусідній з діамантом ніготь, що додасть родзинку в дизайн. Крім того, декор з крихти на декількох нігтях більше підійде до денного образу, так як виглядає трохи м'якше і ніжніше.

У будь-якому випадку цибуля, в якому присутня діамантове сяйво, відразу зверне на себе увагу. Така класика ніколи не виходить з моди.

Єдиний момент, якого варто остерігатися – велике нагромадження різного декору в одному манікюрі.

Це може виглядати занадто вульгарно і безглуздо. Краще розділити ідеї на кілька варіантів і використовувати їх по черзі. Різноманітність теж кращий друг дівчат.

Про те, як зробити стильний діамантовий манікюр, дивіться у відео нижче.