Як робити манікюр «котяче око»?

Манікюр давно став грати одну з головних ролей жіночого образу, в світлі чого дизайн нігтів виконується в різних техніках при використанні сучасних матеріалів і інструментів. В тренді серед ряду затребуваних технік нейл-арту вже кілька років залишається манікюр «котяче око», завдяки якому на нігтях можна створювати неймовірний і запам'ятовується мерехтливий ефект.

Особливості та сучасні тенденції

Техніка дизайну нігтів «котяче око» є затребуваною вже досить давно, проте останнім часом переживає чергову хвилю популярності, в світлі чого з'являється все більше варіантів створення подібного нейл-арту. Головною перевагою такого тренду у створенні манікюру прийнято вважати його універсальність, оскільки подібне оформлення нігтів буде доречним як влітку, так і в зимовий період, а також підійде для урочистого випадку або буденного ділового образу.

Особливістю «котячого ока» є глибина і яскравість кольорового рішення, за рахунок чого в додатковому оздобленні такий дизайн вже не буде потребувати. Крім того, однаково розкішно оформлення виглядає на нігтях короткої довжини, які актуальні сьогодні, а також на довгих нігтики будь-якої форми.

Окремої уваги заслуговує мерехтіння покриття при денному світлі, так і при штучному освітленні, що гарантовано приверне увагу до манікюру, дозволить залишатися в тренді в будь-якій ситуації.

«Котяче око» здобув собі популярність близько десяти років тому, коли для оформлення нігтів стали застосовуватися магнітні лаки. Сьогодні матеріали для фарбування зазнали деяких удосконалень, тому актуальними залишаються гель-лаки зі спеціальним складом. Сучасні засоби збагачені металевими мікрочастинками, які і утворюють на покритті приголомшливу подібність з дорогоцінним каменем. В ході дії магніту частинки речовини формують на нігтьовій пластині неймовірний ефект, тому що реалізуються сьогодні лаки дозволять досягти бажаного результату тільки при впливі спеціального магніту.

Його дія спрямована на крупинки у складі лаку, які сполучаються між собою, утворюючи тривимірний візерунок. Раніше таке оформлення передбачало створення лише окремих смуг на нігтьовій пластині, але сьогодні майстри роблять абсолютно різні орнаменти, включаючи хвилі, зигзаги, зірочки та інші неймовірно красиві візерунки.

Ще однією позитивною рисою «котячого ока» вважається можливість прикладання магніту не тільки по вертикалі, але і в діагональному або ж горизонтальному напрямку.

Кожен з цих способів дає можливість одержувати на поверхні різний ефект, тому досвідчені майстри практикують різноманітні техніки роботи з магнітом.

Однак позитивний результат від використання подібного матеріалу можливий лише в тому випадку, якщо купується, дійсно, якісна продукція. Тому слід віддавати перевагу торговим маркам, які добре себе зарекомендували на ринку матеріалів для нігтьового сервісу. Це стосується американських, німецьких і навіть китайських брендів, що реалізують продукцію, здатну чудово триматися на нігтях більше трьох тижнів.

Щоб забезпечити собі гарний манікюр «котяче око», також варто намагатися купувати лаки або гель-лаки разом з магнітом від одного виробника, щоб матеріали ідеально підходили один одному та були сумісні в роботі.

Ідеї дизайну

Незважаючи на привабливість «котячого ока» як самостійного і закінченого дизайну, для низки заходів, особливо урочистих і офіційних вечорів, його дуже часто додатково прикрашають декоративними елементами. Як правило, це стрази або наклейки, якими виділяється один або два пальці на руці. А також актуальним є використання композиції з піском, фольгою або ж художнім розписом.

В якості цікавого рішення може виступати фарбування деяких пальців матовим лаком, а велика частина залишається з переливами і грою кольору.

Манікюр «котяче око» часто створюють спільно з мереживами або ж краплями роси за допомогою основного кольору на нігтях. У пріоритеті при створенні подібного нейл-арту завжди залишаються строгі і темні відтінки і кольори, оскільки переливи і вигини на такому оформленні виглядають максимально насичено.

Тому зелений та вишневий тони залишаються найбільш затребувані. Не менш актуальними вважаються золотий, червоний і синій «котяче око».

Холодні відтінки найчастіше використовують на довгих нігтях, такий манікюр можна прикрасити ніжною ліпленням або стразами. Теплі тони рідко доповнюються якимись прикрасами, проте червоний «котяче око» дуже ефектно виглядає з сріблом або білим лаком, яким можна зобразити вподобаний орнамент.

Щоб підкреслити мерехтіння чорного, коричневого або сливового манікюру в розглянутому стилі, зазвичай використовується золотиста сітка або ж дрібні стрази на кількох пальцях.

Найбільш затребуваними напрямками при створенні «котячого ока» на нігтях вважається покриття:

 • з художнім розписом або ж ліпленням;
 • кріплення дрібних перлин або камінчиків на матове або переливчасте покриття;
 • використання наклейок із зображенням котячого ока, елементів космосу, сніжинок і так далі;
 • гліттер або градієнт;
 • виділення одного пальця контрастним кольором лаку;
 • промальовування сіточок, ниток, мережива;
 • прикраса пальців піском або пудрою, щоб підкреслити блиск і глибину 3D-ефекту;
 • прикраса нігтів композиціями з пір'ям або сухими квітами.

Головною перевагою такого манікюру є можливість декорувати і оформляти його під будь-який стиль, включаючи тематичні святкування, крім того, створення красивого нейл-арту можна осилити навіть у домашніх умовах.

Необхідні інструменти та матеріали

Щоб гарантовано досягти бажаного результату, слід використовувати для створення манікюру обов'язковий набір робочих матеріалів та допоміжних інструментів. Список необхідних речей виглядає наступним чином:

 • набір для гігієнічного манікюру;
 • магніт для роботи з покриттям;
 • знежирювач для нігтьової пластини;
 • базове покриття;
 • лак з металевими частинками;
 • топ;
 • лампа для сушіння матеріалу.

Як правильно робити манікюр?

Щоб зробити «котяче око» правильно, існує певний алгоритм дій, який вимагає дотримання обов'язкових рекомендацій.

 • В першу чергу необхідно акуратно видалити кутикулу, потім додати нігтьовій пластині потрібну форму і довжину. Для цих цілей знадобиться манікюрний набір з інструментами.
 • Після проведення обов'язкових процедур слід знежирити нігтьову пластину перед покриттям її матеріалами для дизайну.
 • Краще всього проводити фарбування і вплив магнітом окремо з кожним пальцем. В такому випадку можна уникнути прикрих помилок, а також виконати покриття максимально акуратно.
 • Щоб отримати на нігтях максимально глибокий відтінок, правильніше буде наносити лак в два шари. Після першого покриття нігтів використовувати магніт не потрібно, буде достатньо просушити матеріал в УФ-лампі. Але для завершального шару використання магніту є обов'язковим перед просушуванням, інакше лак не придбає необхідний 3D-ефект.
 • Якщо є бажання досягти якого-небудь самобутнього візерунка і переливу на нігтях, магніт можна покрутити або ж використовувати кілька штук, розташованих в різному напрямку щодо нігтя.

Покрокова інструкція нанесення «котячого ока» описана далі.

 • Насамперед слід покрити пластину базою. Цей момент є обов'язковим для виконання, оскільки матеріал зможе підкоригувати поверхню нігтя. Проте основним призначенням базового складу вважається забезпечення найкращої адгезії з лаком, що суттєво продовжить термін експлуатації створеного манікюру. Перший шар на нігтях потрібно висушити в лампі.
 • Наступним етапом є покриття обраним лаком. Перед нанесенням слід трохи збовтати склад, щоб металеві мікрочастинки, які осіли на дно флакончика, розподілилися по всьому засобу. Фарбування може виконуватися як в один, так і в два шари. У цьому питанні все буде залежати від бажаного кольору та відтінку на нігтях, а також густоти самого фарбувального складу. Всі нанесені шари треба обов'язково просушити, однак останній потребує попереднього контакті з магнітом.
 • Робота з магнітом полягає у піднесенні його до нігтя, покритого лаком і фіксації в такому положенні 10-15 секунд. Як правило, цього часу буде достатньо, щоб металізовані частинки об'єдналися між собою у візерунок на поверхні. Після роботи з магнітом гель-лак потрібно закріпити на нігтях, висушивши в лампі.
 • Завершальним кроком є покриття манікюру топом, який закріпить попередні шари матеріалу на нігтях, а також зробить манікюр завершеним. Цей склад теж потрібно потримати під дією ультрафіолету. Після цього видаляємо зайву липкість, обробивши нігті знежирювачем.

Гарні приклади

Щоб зробити «котяче око» ще більш унікальним і привабливим, можна прикрасити пальці мерехтливим лаком, імітуючи шкіру рептилії. Створений об'ємний 3D-ефект лаку здатний надати нігтям максимальну схожість з оригіналом, що буде актуально в ході створення єдиної композиції з гардеробом, а також для тематичних заходів.

Подібний варіант стане максимально підходящим для сміливих і сучасних жінок.

Ніжним і гармонійним рішенням стане використання техніки вологою розпису. Такий дизайн додасть манікюру додаткової витонченості і розкоші. Крім того, створений нейл-арт стане справжнім шедевром, який буде доречний в діловому буденному стилі, а також на романтичному вечері або будь-якому святкуванні.

   Підкреслити основну ідею манікюру допоможуть спеціальні слайдери. Наклейки доповнять візуальний ефект красивим оком тварини, що позитивно позначиться на створюваному образі і красі нейл-дизайну.

   Майстер-клас по створенню манікюру "котяче око" дивіться у наступному відео.