Ідеї розкішного манікюру в східному стилі

Як говориться в одному з усталених висловів, схід – справа тонка. В особливій мірі це відноситься до розкоші, коштовностям та нарядам східних жінок, які зачаровують з першого погляду. Щоб відчути всю розкіш індійської культури багато дівчат віддають перевагу малювати візерунки на тілі мехенді, вважаються своєрідними захисниками від невдач і символами, що дарують щастя. Заповзятливі нейл-майстри не залишилися осторонь і вирішили робити такі ж хитромудрі візерунки на нігтях.

Особливості

Дизайн нігтів в східному стилі завжди виглядає розкішно. Такий вишуканий вигляд оформлення нігтів прекрасно підійде для любительок ефектного нейл-арту. Кольори у такого манікюру зазвичай темні і насичені. Крім того, він часто додатково декорується яскравим бісером і стразами, іноді навіть використовуються справжні ювелірні прикраси.

Класичний східний орнамент включає в себе переплетені стебла квітів і геометричні фігури. Краще всього, коли малюнки плавно переходять від одного до іншого.

При замальовці, як правило, не існує строгих правил і обмежень – у першу чергу, перевага віддається оригінальному виконанню візерунка.

Різновиди

Східний орнамент буває двох видів: в індійському і арабському стилі. У свою чергу, арабська манікюр, який найчастіше виконується з квітковими візерунками і різними завитками, має свої підвиди.

 • Гіріх – різновид нейл-арту, що складається з геометричних фігур, які мають різну форму. Такий дизайн нейл-майстри запозичили з оформлення будівель. Унікальні малюнки швидко здобули популярність в манікюрному мистецтві.
 • Іслімі є повною протилежністю гириху і його чітким зарисовками. Такий арабський стиль являє собою квітковий орнамент і завитки. На відміну від гіріх, що символізує силу і могутність, м'який іслімі означає гнучкість і витонченість.
 • Арабески – це комбінація несумісних візерунків, де одночасно присутні стилі гіріх і іслімі. Візерунки арабески означають гармонію і спокій. Цей дизайн став найбільш затребуваним видом орнаменту останнім часом.

Арабська дизайн нігтів – універсальне рішення для різних образів. Він буде відмінно поєднуватися як з вечірньою сукнею, так і з суворої офісної одягом.

В індійському манікюрі найчастіше застосовують хну, з допомогою якої і створюється декор на нігтях. Також популярними ідеями є замальовки візерунків мехенді, пір'я павича і індійських огірків (пейслі).

На думку більшості, манікюр з візерунками мехенді має особливе вплив – він здатний приносити удачу і вберігати від негараздів. Для створення основи індійського манікюру застосовують пастельні відтінки лаку, наприклад, блакитний, рожевий і бежевий. Візерунок наноситься з допомогою фарби темного кольору. Однак іноді малюнок виконується за допомогою різних лаків, серед яких можуть бути такі відтінки, як: помаранчевий, блакитний і жовтий.

Дана комбінація кольорів необхідна для створення більш яскравого і насиченого малюнка. Виконання такого орнаменту – складний та трудомісткий процес, так як у квітів повинні бути чіткі межі, але при цьому вони повинні доповнювати один одного.

Відмінними допоміжними елементами для малюнків в індійському стилі є стрази і бісер. Розташування каменів повинно відповідати узору, щоб не вийшов хаотичний набір.

Індійський мехенді на нігтях підходить для волелюбних особистостей і для людей з широким кругозором. Іноді варто відмовитися від звичайного нейл-дизайну і насолодитися східним орнаментом на своїх нігтях – це дасть можливість трохи вийти з традиційних рамок і подивитися на життя іншими очима.

Варіанти виконання

Для створення східного манікюру можна скористатися різними методами, які підійдуть як для досвідчених нейл-майстрів, так і для новачків в області дизайну нігтів.

 • Прикраса стразами і бісером. Східному манікюру притаманні обсяг і розкіш, тому його можна помітно перетворити за рахунок застосування блискучих каменів золотистого кольору.
 • Стемпинг та наклейки. Для новачків в нейл-арте малювати химерні форми візерунків – складне заняття. В даному випадку на допомогу прийдуть спеціальні наклейки для дизайну нігтів. Також можна скористатися пластинами для стемпинга і зробити акуратні візерунки на своїх нігтях, при цьому не витративши багато часу на цю процедуру.
 • Манікюр з пір'ям. За рахунок простоти виконання дана технологія отримала велику популярність. Такий дизайн виглядає дуже стильно і природно. Створення такого манікюру передбачає використання пір'я павича, запечатывающихся між двома шарами безбарвного лаку.
 • Художній нейл-арт. Даний метод є найбільш складним у виконанні. Майстер манікюру малює східний орнамент на нігтях за допомогою акрилових фарб і кольорових лаків. Подібна робота часто виглядає як повноцінне твір мистецтва, тому не дивно, що на її створення потребує багато часу, терпіння і посидючості.

Східний орнамент на нігтях дає можливість створити витончений спосіб, який дозволяє виділитися з натовпу і залучити захоплені погляди.

  Золоті переливи каменів і стразів в поєднанні з химерними візерунками дозволяють виразити індивідуальність і відобразити красу і чарівність сходу.

  Майстер-клас по виконанню східного манікюру у відео нижче.