Чоботи з пітона

Чоботи з пітона – це виріб, який ніколи не застаріє і буде модно завжди. Існує ряд особливостей при виборі. Про них ми і поговоримо нижче.

Особливості

 1. Чоботи з пітона – це безсумнівна і ніколи не устаревающая класика. Вони завжди були популярні і користувалися попитом. Це очевидно, адже, якщо чоботи з пітона натуральні і зроблені вручну, їм немає зносу.
 2. Такі вироби практичні і приємні при носінні. Також виробники радують людей не тільки якістю, але і ефектними малюнками на шкірі. Для кожної жінки знайдеться той орнамент, який буде їй до душі.
 3. Напевно, самим приємним бонусом при покупці – те, що з часом шкіра стає тільки краще і набуває інший вигляд, не гірше першого.
 4. Чоботи зі шкіри пітона – це універсальне, ефектне і стильне виріб. Таке взуття може дозволити собі не кожна жінка, але якщо ви все-таки придбали їх, значить, ви яскрава особистість, яка має відмінне почуття стилю.

Моделі

Чоботи з пітона бувають з натуральної шкіри або зі штучних матеріалів високої якості.

Сьогодні моделей дуже багато і, головне – самих різних:

 • літні з відкритим носом;
 • на підборах;
 • без каблука;
 • на платформі;
 • на танкетці;
 • Високі.

Поради щодо вибору

Головне питання, яке хвилює всіх і кожного – як же відрізнити натуральну шкіру від підробки:

 • Перше, на що треба звернути увагу – ціна. Чоботи зі шкіри пітона, апріорі, не можуть коштувати дешево.
 • Друге – це малюнок. Як говорилося вище, кожен виріб унікально і не може повторюватися. Тому, якщо ви бачите, що перед вами стоїть дві однакові пари, значить, перед вами підробка.
 • Наступне, на що зверніть увагу – лусочки. У змій кожна лусочка – це окремий елемент. Тому придивіться до однієї з лусочок і потягніть за неї. Якщо перед вами натуральна шкіра, то як сильно б ви не тягнули, не відірвете її.
 • І останнє – доторкніться до шкірі долонею – вона повинна моментально нагрітися, тоді перед вами натуральний матеріал.

З чим носити?

Чоботи зі шкіри пітона унікальні ще й тим, що підходять практично під будь-який наряд. Найкраще вибрати стиль casual або класичний. Це можуть бути і джинси, і діловий костюм.

Якщо ви вирішили відвідати світський раут і не знаєте, що вдягнути, чоботи з пітона будуть вірним рішенням. Вони неймовірно красиві і шикарні, і відмінно підійдуть під вечірній туалет.

Відмінно виглядають чоботи зі спідницею-олівець і шкіряним одягом.

Поради

 1. Якщо ви будете виконувати три головних правила, то завжди будете виглядати дуже красиво і модно:
 2. Не переборщіть. Зміїний малюнок не рекомендується використовувати в образі більше двох разів.
 3. Зміїний принт не треба поєднувати з іншими малюнками.
 4. При виборі решти одягу для образу, спирайтеся на ту колірну гамму, яка присутня у вас на чоботях.