Лаки для нігтів Chanel: особливості і палітра кольорів

Лаки для нігтів Chanel сміливо можна називати справжніми творами мистецтва. Лаконічний і елегантний дизайн флакона так і манить випробувати на собі приголомшливі кольори і відтінки. Про цих лаках йдуть постійні суперечки. Комусь не подобається явно завищена ціна, а хтось у захваті від одного дизайну флакона. Окреме місце в критиці приділяється для пензлика. Деякі впевнені в тому, що це – ідеальна кисть, хтось же навпаки – не може знайти до неї підходу. У статті розглянуто особливості лаку Le Vernis. Його переваги і недоліки. У будь-якому випадку його варто випробувати на собі, перш ніж робити які-небудь висновки.

Палітра кольорів лаку

Лінійка лаків складається з 38 кольорів. Кожний колір дає ідеально глянсове покриття. Кисть досить широка, що дозволяє без зусиль нанести засіб всього в кілька рухів. Консистенція рідка, але не настільки, щоб розтікатися. Лак наноситься легко, не залишаючи розлучень. Кольори досить насичені, що дозволяє наносити їх не нашаровуючись один на одного (наносити всього один легкий шар). Швидкість висихання залежить від кольору і кількості нанесених шарів. Середній час висихання – близько 10 хвилин.

Ідеальне покриття лаку тримається в середньому 3-4 дні, далі з'являються відколи й подряпини.

Нижче розглянуті найбільш популярні і культові кольору лінійки.

  • Chanel Rose Exubérant. Насичена фуксія, вибухова троянда, малиново-рожева агресія – все це про відтінку Rose Exubérant. Культовий відтінок вражає своєю яскравістю і свіжістю рожевого кольору. Цей відтінок по праву називається першим лаком, який не дає неонового відтінку, але при цьому віддає максимум яскравості і насиченості рожевого кольору.
  • Chanel Black Satin. Абсолютна протилежність попередньому відтінку. Глибокий чорний відтінок виглядає дорого і вишукано. Цей відтінок довів всьому світу, що чорний лак може бути красивим і витонченим. Прихильницями цього кольору є багато зірок.
  • Chanel Ballerina. Ніжний, тендітний, легкий – так можна описати цей прекрасний відтінок. Світло-рожевий колір виглядає дуже витончено і надає рукам елегантність. Цей лак здатний надати навіть самим звичайним руками аристократичний вигляд. Колір можна варіювати його нанесенням. Покриття в один шар лише злегка додасть нігтям рожевого відтінку, а покриття в два або три шари посилить його і підкреслить витонченість рук. Відтінок Ballerina є ідеальним варіантом і для буденного манікюру, а також для манікюру по особливих випадках. Особливо шикарно виглядає в тандемі з засмаглими руками.
  • Chanel Vendetta. Глибокий і зухвалий, вабливий і містичний. Цей лак поєднує в собі глибокий баклажановий колір з фіолетовим ухилом. Глянсовий і переливається. Його можна і хочеться роздивлятися. Різне освітлення дозволяє побачити все нові й нові грані цього відтінку. Справжній вибух кольору в одному флаконі.
  • Chanel Vamp. Відтінок, який справив фурор. Абсолютний хіт. Коли він з'явився на полицях магазинів в 1994 році, його розкупили за лічені хвилини. Хвилюючий темно-червоний відтінок. Цей лак підкорив серця багатьох зірок. Зухвалий, але елегантний. Цей колір заслуговує своє місце на будь-якому туалетному столику.

Додаткові продукти

Крім основних засобів, у лінійці представлені й додаткові продукти.

  • La Base – захисна і розгладжуюча основа для нігтів. Особливе місце серед усіх лаків займає захисна і розгладжуюча основа для нігтів. Справжній маст-хев. Ця основа наноситься на очищені нігті до нанесення лаку. Завдяки своєму складу (в нього входить арганова олія) основа вирівнює нігтьову поверхню і дозволяє лаку триматися на нігтях довше. Виробник також рекомендує його як самостійний продукт. До його функцій також входить позбавлення від жовтизни нігтів і захист від навколишнього середовища. Якщо часу для манікюру зовсім небагато, то цілком можна обмежитися нанесенням цієї основи для створення ефекту акуратних і доглянутих нігтів.
  • Le Top Coat – захисне покриття для нігтів, блиску. Це засіб наноситься вже після нанесення самого лаку. Його функції: надавати блиск нігтям і закріплювати лак. Колір стає ще більш яскравим і насиченим. Час шкарпетки значно збільшується. Лаки Chanel не рекомендується використовувати без цього захисного покриття, так як манікюр виглядає незавершеним.

Переваги лаків

На першому місці серед його достоїнств, звичайно ж, варто різноманітність кольорів: небанальні, яскраві, привабливі, що не мають аналогів серед інших марок. Кожен колір – це цілий спектр емоцій. Кожна жінка і дівчина неодмінно знайде той самий, «свій» колір. Кожен відтінок виглядає дорого і елегантно. Дизайн флакона відносять до другого важливого гідно лаків цієї марки. Такий флакон неодмінно прикрасить туалетний столик. Його приємно тримати в руках. Товсте скло виглядає презентабельно і розкішно. З таким флаконом не хочеться розлучатися, а хочеться купувати все нові і нові кольори. Насиченість покриття – також безсумнівний плюс.

Яскраве і щільне покриття можна забезпечити навіть в один шар. Завдавши лак навіть один раз, можна отримати яскравий колір.

Недоліки

Існує і кілька негативних сторін.

  • Довгий час висихання. Доведеться запастися терпінням. Можливо, кому-то час висихання лаку завдовжки 10-20 хвилин здасться не таким довгим, але багато хто скаржиться, що це досить важко переноситься і йде чимало нервів, перш ніж лак висохне остаточно.
  • Складність нанесення. Здавалося б, що широка кисть і засіб дає щільне покриття. Але багато хто відзначають складність у рівномірному покритті. Можуть з'являтися смуги при нанесенні шарів один на одного.
  • Складність в підборі свого відтінку. Деякі відзначають, що кольори, які прекрасно виглядають на одних руках, може абсолютно не підійти іншим. Деякі відтінки настільки складні, що вирішити, чи підходить він вам чи ні, можна тільки за допомогою проби на собі.

Огляд лаків від Chanel дивіться у відео нижче.