Характеристика і колірна палітра гель-лаків Dance Legend

Бренд Dance Legend був створений відомою російською компанією «Олбо». Цей лак для нігтів спочатку був орієнтований на молодіжну аудиторію, проте з часом здобув своє визнання і у більш зрілих представниць прекрасної статі. Асортимент пропонує безліч колірних рішень, цікавих ефектів і різноманітну текстуру. Крім того, фахівці компанії продовжують роботу і регулярно запускають у продаж новинки, що ще більше підігріває інтерес до даної продукції.

Особливості

Основна особливість гелів-лаків марки Dance Legend – в широкому асортименті пропонованої продукції. Тут можна зустріти матеріали, які не мають якісних аналогів, виглядають дорого і ефектно. Саме фахівці цієї компанії розробили такий оригінальний продукт, як термолаки. Їх особливість – здатність змінювати свій колір залежно від температури довкілля.

На досить довгих нігтях виходить ефект омбре. Крім того, існують термолаки з градієнтом в 3 кольори.

Колекція Lumos відрізняється тим, що пензлики для нанесення лаку оснащені підсвічуванням. Це є справжнім порятунком при малій освітленості приміщення, в якому робиться манікюр.

Крім того, лаки випускаються в досить великих ємностях об'ємом 15 мл Однак це не означає, що вартість стає занадто високою. Навпаки, такий лак може дозволити собі практично будь-яка жінка, адже ціна за один флакончик йде на рівні 150-170 рублів. Якщо чарівних дам цікавлять лаки з різноманітними ефектами, потрібно враховувати, що вартість збільшиться приблизно в 2 рази.

Майстри і споживачі продукції відзначають, що лакі дуже добре тримаються на нігтях. Навіть звичайне покриття не втрачає свого зовнішнього вигляду близько тижня.

Недоліки

Одним з головних недоліків, відзначених споживачами, є відносна складність у придбанні даних лаків. У невеликих містах єдиним способом є замовлення через інтернет. А також може викликати складності завдання. Це обумовлено тим, що лак має своєрідну структуру. Необхідно до неї звикнути і акуратно наносити матеріал, тоді нігтики будуть виглядати гладкими і рівними.

Ефекти

При використанні гелів-лаків Dance Legend модниці можуть вибрати як глянсове, так і шорстке покриття. Глянець, безсумнівно, більш звичний для представниць прекрасної статі, шорсткість ж – впевнено входить в моду новинка.

Сама поверхня не має кольору, але при цьому містить безліч блискіток, які, лягаючи поверх основи, не змінюють її кольори, надаючи холодне мерехтіння.

Якщо майстер використовує лак «Dance Legend Sahara Crystal», поверхню придбає власний відтінок, наповнений мікроскопічними блискітками. Такий манікюр виглядає не зухвало, при цьому досить привабливо. Всі гелі-лаки, у складі яких перебувають блискучі частинки, що утворюють на нігті абсолютно рівну поверхню, так як блискітки дуже маленькі і м'які. Тому не слід боятися дискомфорту, а також ймовірності зачепитися за що-небудь. Фірма Dance Legend піклується про зручність своїх клієнток.

Види

Якщо розглядати асортимент продукції фірми Dance Legend, не можна обійти увагою гелі-лаки, мають ефект шелаку. Вони відрізняються своєю стійкістю, манікюр може впевнено протриматися на нігтях до 4 тижнів. Проте в даному випадку не можна не подбати про технології нанесення, яка передбачає правильну підготовку основи, а також використання топового покриття. Процес підготовки нігтів передбачає використання обезжиривателя і праймера.

В цілому, гелі-лаки даної марки схожі за своїми властивостями на шелак. Вони створюють щільне стійке покриття, що допоможе нігтикам відрости до необхідної довжини.

Що стосується бази, вона буває двох видів. Перша, Gel Polish Base Coat, наноситься дуже тонким шаром. Гель-лак на її основі зберігається в ідеальному вигляді приблизно 3 тижні. Друга ж, Gel Polish Flexy Base Coat, відрізняється більш густою консистенцією. Гель-лак на її основі може протриматися 4-5 тижнів. Топове покриття є фінішним. Воно наноситься поверх кольорового гель-лаку. Топ «Gel Polish Top Coat» має липкий шар, який після сушіння в лампі необхідно буде прибрати з нігтя.

Говорячи про новинки, не можна не відзначити голографічні гелі-лаки Dance Legend. Вони мають желеподібної текстурою, добре пігментовані. Майстри рекомендують наносити їх в 2 шари. Щоб видалити такий лак, необхідно для початку скористатися пилкою, так як спеціальні засоби без пошкодження покриття можуть не надати належного ефекту.

Що стосується магнітних лаків, в їх складі є мікроскопічні металеві частинки, які пересуваються за допомогою магніту. Матеріал наноситься так само, як і інші, але при цьому до його сушіння треба піднести магніт і потримати його кілька хвилин, щоб утворився бажаний візерунок.

Кракелюрні гелі-лаки надають нігтикам ефект зміїної шкіри або мозаїки. Це ще одна розробка даного бренду, що отримала популярність у вітчизняних модниць. Кольори тут представлені здебільшого матові покриття починає тріскатися по мірі висихання. Згідно відгуками майстрів нігтьового сервісу, гелі-лаки Dance Legend при розтріскуванні не тягнуть за собою основу, що робить манікюр дуже акуратним. Нанесення має свої нюанси. Спочатку нігтик покривається захисною основою, поверх якого наноситься лак бажаного кольору. Саме він буде виднітися в утворилися тріщинках. Коли матеріал просихає, зверху накладається кракелюрний лак. Після його сушіння нігтьова пластина покривається топом.

Для любительок акварельного ефекту на нігтях фахівці фірми-виробника придумали гель-лак Top Aquarelle. Потрібно враховувати, що йому буде потрібно більше часу для повного висихання, ніж іншим матеріалам.

Для ультрамодниц, любительок дискотек і нічних клубів фірма Dance Legend пропонує спеціальну лінійку лаків, що світяться в темряві. Вони здатні накопичувати світло, після чого віддавати його в темному приміщенні. Дана продукція абсолютно безпечна і створюється за новітніми технологіями. Незаперечним плюсом є те, що для накопичення світла нігтикам достатньо побути на яскравому освітленні всього близько 10 хвилин, однак зворотний ефект буде тривати близько години.

Бренд Dance Legend створює класичні відтінки, доречні для щоденного носіння. Тому продукцію можуть використовувати представниці прекрасної статі різного віку.

Огляд гель-лаків Dance Legend у відео нижче.