Босоніжки на тракторній підошві: з чим носити

Нове – добре забуте старе

Тракторна підошва на взутті – новинка цього сезону і навіть не попереднього. Вперше вона з'явилася ще в 90-х роках минулого століття. Була популярна, але в міру. А 2014 рік став воістину проривом на модні підмостки взуття з товстою рифленою підошвою. У 2015 році таке взуття носили майже всі. І ось уже майже чотири роки вона не виходить з моди, а набуває все більшу популярність. З чим це пов'язано? Безумовно, з її практичністю і зручністю. Здаються громіздким каблук або платформа, до того ж з досить глибоким протектором, виявилися стійкими. Нога в такому взутті не трапиться, як це трапляється з взуттям на підборах. Більше того, з'ясувалося, що ноги не втомлюються, тому легка хода залишається на протязі всього дня.

Ймовірно, саме з цих причин тракторна підошва перекочувала з осінньо-зимових моделей на літні. І модниці все частіше і частіше набувають такі босоніжки, тим більше що колірна гамма розширилася в порівнянні з минулими роками. З'явилися крім білих, чорних, коричневих ще і ніжно-рожеві, блакитні, блакитні, бежеві.

Брати чи не брати?

Багато дівчат, подивившись модні покази або просто побачивши таку модель на вулиці, задаються питанням, чи підійдуть босоніжки на протекторної підошві їм. Тут варто зауважити, що зростання тут не грає важливу роль при виборі. Якщо ви невисокого зросту і вибираєте модель темних відтінків і з помірними платформою і протектором, образ вийде, диспропорцій не буде.

Не варто тільки вибирати, наприклад, модель з білим верхом і високою платформою, з явно глибокими протекторами. При невисокому зростанні виглядати досить карикатурно.

Важливо пам'ятати, що в таких босоніжках головне – це підошва. Саме вона привертає увагу. Тому варто вибирати літнє взуття на такій підошві з мінімалістичним верхи – без великої кількості ремінців, пряжок і інших деталей. Зверніть увагу, що при цьому колір верху і підошви може збігатися або не збігатися.

Модні образи та стилі

З чим же носити босоніжки на рифленій підошві? Невже тільки з джинсами? Не тільки! Отже, все по порядку. Багато залежить від того, який образ ви хочете створити і куди піти.

З джинсами, джинсовим сукнею, спідницею. Якщо до цієї одязі ви надягнете босоніжки на платформі і з протекторної підошвою або ж босоніжки на платформі і з каблуком одночасно, буде чудово. Рвані джинси і тракторна підошва просто створені один для одного.

З сукнею, спідницею. Виглядає відмінно. Причому це може бути сукня-сорочка, легке легку сукню з шифону або шовку, сукня-футляр, плаття-туніка, навіть сарафан. Спідниці теж різні – міні та міді, прямі і розкльошені, однотонні і строкаті.

Тільки не перевантажуйте спосіб: якщо верх у вас строкатий, босоніжки повинні бути однотонними. І бажано, щоб збігалися з одним із квітів вашої строкатої спідниці, наприклад.

З шортами, джинсами, легінсами. Тут теж безодня ідей. Подивіться на фотографію. Дівчина вибрала темні легінси і багатошаровий верх. Причому босоніжки і светр одного кольору. В цілому використано не більше трьох кольорів, що робить образ лаконічним і гармонійним.

Отже, босоніжки на рифленій підошві зручні, практичні, підходять практично до всіх видів одягу. Варто лише згадати, що надмірно великий каблук у поєднанні з явно вираженою тракторної високою підошвою – варіант не для офісу. Помірна по висоті підошва цілком підійде до ділового стилю.

Пробуйте, вибирайте та носите. І нехай хоч одна модель босоніжок у вашому гардеробі буде модною і в майбутньому сезоні тракторній підошві.